Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20470
Stary 03.08.2013, 08:18
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Nie widzę, żeby pojawiła się na forum taka informacja, ale podczas meczu Korona - Wisła jeden z komentatorów Eurosportu poinformował, że Arkadiusz Głowacki zapowiedział po tym sezonie zakończenie kariery. Macie może jakieś informacje na ten temat, bo odejście Arka spowodowałoby, że nasza solida defensywa zaczęłaby wyglądać dość mizernie?
To jeszcze nie jest pewne . Arek powiedział że prawdopodobnie zakończy po tym sezonie karierę ale wszystko będzie zależało od zdrowia i tego czy jest jeszcze w stanie grać na dobrym poziomie .
Odpowiedz cytując