|
Remis biorę w ciemno ale pragnę zwycięstwa! Na trybunach będzie miło ale na boisku mają walczyć ze wszystkich sił. Tej walki oczekuje przede wszystkim. Jeśli Mały i Sarki usiądą na ławce to trochę dziwny pomysł będzie bo kto niby w ich miejsce...? Liczę na Brożka...oby to był ten Paweł z dawnych lat !
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|