Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 03.08.2013, 08:06
Remis biorę w ciemno ale pragnę zwycięstwa! Na trybunach będzie miło ale na boisku mają walczyć ze wszystkich sił. Tej walki oczekuje przede wszystkim. Jeśli Mały i Sarki usiądą na ławce to trochę dziwny pomysł będzie bo kto niby w ich miejsce...? Liczę na Brożka...oby to był ten Paweł z dawnych lat !
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując