|
Wpadamy na podmęczonego przeciwnika.
Brożek strzela dwie na wejście.
Smuda ogłasza cuda, Bednarz, że jest to potwierdzenie obranej drogi i w tej sytuacji dalsze transfery są zbędne.
Na forum trwa żażarta dyskusja kto będzie najwiekszym rywalem w walce o MP.
Rozmarzyłem się. Raczej spodziewam się powtórki, może nieco łagodniejszej, meczu z PP
|