Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 03.08.2013, 06:00
Wpadamy na podmęczonego przeciwnika.
Brożek strzela dwie na wejście.
Smuda ogłasza cuda, Bednarz, że jest to potwierdzenie obranej drogi i w tej sytuacji dalsze transfery są zbędne.
Na forum trwa żażarta dyskusja kto będzie najwiekszym rywalem w walce o MP.

Rozmarzyłem się. Raczej spodziewam się powtórki, może nieco łagodniejszej, meczu z PP
Odpowiedz cytując