fanfan napisał(a):

Myślę że jest to interes każdego z tej trójki a najmniej Cupiała ponieważ On takimi sprawami nie powinien się zajmować a w dzisiejszych czasach porozumienie się z kimś za pomocą jakiegoś tłumacza czy nawet samego Osmana żadnym problemem nie jest . Przecież to jest normalna praktyka , jako przykład podam pierwszy z brzegu - Klopp też czasami kontaktował się z selekcjonerem reprezentacji Polski ( nie mówię że osobiście ) by ten w mniej ważnych sparingach nieco oszczędzał naszą trójkę eksportową i nic w tym dziwnego .
Z drugiej strony wszyscy ostatnio narzekają ,że Chavez częściej przebywa na zgrupowaniu reprezentacji niż w klubie . To w takim razie niech ktoś mi wytłumaczy po co bierzemy kolejnego reprezentanta z tamtego rejonu - Donalda ? Skoro aż tak nas boli że Osman ciągle jest w rozjazdach , ciągle zmęczony , zamiast przebywać podczas okresu przygotowawczego z drużyną klubową jest na różnych turniejach , więc po co kolejny podstawowy obrońca z reprezentacji kraju z tej strefy? Po to by Osman miał towarzystwo w samolocie podczas tych częstych podróży?
|
Bo tani i daje nadzieję, że będzie można go w miarę drogo i niedługo sprzedać...