|
Senior Member
Offline
|
|
<Crasch> napisał(a): 
|
Oglądając dzisiaj mecz Lecha z Żalgrisem Wilno (Tak to się pisze?) można by ściągnąć Kuklysa z Litwy. Koleś dominował w środku pola. A mecz? kolejna kompromitacja polskiej drużyny. Litwini byli po prostu lepsi...
|
A jest na youtube?
|
|