Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20464
Stary 02.08.2013, 20:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy nie jesteś zbyt ambitny. Po co nam pierwsza ósemka, sprzedajmy jeszcze Głowe i grajmy spokojnie o utrzymanie, albo najlepiej sprzedajmy wszystkich którzy mają kontrakty, a potem wszystkie mecze to wreszcie podreperuje klubową kasę ...
Spokojne utrzymanie jest właśnie w pierwszej 8 przy systemie gdzie dzielone są punkty na koniec sezonu.

Teraz to trzeba wyjść na prostą z zapaści finansowej. Jak mamy wydawać spore pieniądze na pensje to na piłkarzy ofensywnych jak Sarki. "Nielot" Chavez blokuje troche kasy a w zamian daje niewiele więcej niż Uryga.

A jak wygrzebiemy się spod sterty długów, wtedy znowu będziemy wielcy i walczyć o MP

BTW
(W takiej samej sytuacji jak my była kiedyś Borusia Dortmund, ze zwycięscy LM omal nie zbankrutowała, ale zdrowy finansowy program naprawczy ją uzdrowił i znowu jest na szczycie. W tym programie naprawczym nie było miejsca na wysokie kontrakty dla piłkarzy.)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 02.08.2013 o godz. 20:13.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując