Drozd napisał(a):

|
Nie wiem czy nie jesteś zbyt ambitny. Po co nam pierwsza ósemka, sprzedajmy jeszcze Głowe i grajmy spokojnie o utrzymanie, albo najlepiej sprzedajmy wszystkich którzy mają kontrakty, a potem wszystkie mecze to wreszcie podreperuje klubową kasę ...
|
Spokojne utrzymanie jest właśnie w pierwszej 8 przy systemie gdzie dzielone są punkty na koniec sezonu.
Teraz to trzeba wyjść na prostą z zapaści finansowej. Jak mamy wydawać spore pieniądze na pensje to na piłkarzy ofensywnych jak Sarki. "Nielot" Chavez blokuje troche kasy a w zamian daje niewiele więcej niż Uryga.
A jak wygrzebiemy się spod sterty długów, wtedy znowu będziemy wielcy i walczyć o MP
BTW
(W takiej samej sytuacji jak my była kiedyś Borusia Dortmund, ze zwycięscy LM omal nie zbankrutowała, ale zdrowy finansowy program naprawczy ją uzdrowił i znowu jest na szczycie. W tym programie naprawczym nie było miejsca na wysokie kontrakty dla piłkarzy.)