Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 02.08.2013, 18:22
Nie sądzę, żeby powtórzyli tak dobry mecz jak z Belgami. Ale nawet nie powtarzając tego wyczynu mogą nam napsuć krwi, szczególnie jak Mila będzie miał swój dzień.
..
Odpowiedz cytując