Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
Od: 07.2008
Offline
#
1416
02.08.2013, 17:04
Gra środkiem pola może być ciekawym rozwiązaniem. Muszą być tylko szybkie podania, częste klepy... jeśli im to wyjdzie, może być naprawdę całkiem spoko.
lysy9055
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lysy9055
Znajdź inne posty napisane przez lysy9055