Marcin_fan napisał(a):

|
Bednarz pracuje dla Piasta, Górnika czy dla Wisły że miał być to nie jego interes ?!
|
A widzisz Bednarza dzwoniącego do Hondurasu?
Jego zadaniem jest panowanie nad finansami klubu a nie dogadywanie się z selekcjonerami.
Mógłby co najwyżej poprosic selekcjonera Hondurasu, żeby ten Chaveza częściej brał do skladu, by go wypromowac i opchnąć.
Ale zwalniać go? Zdjąc towar z wystawy?