Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20460
Stary 02.08.2013, 16:42
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Bednarz pracuje dla Piasta, Górnika czy dla Wisły że miał być to nie jego interes ?!
A widzisz Bednarza dzwoniącego do Hondurasu?
Jego zadaniem jest panowanie nad finansami klubu a nie dogadywanie się z selekcjonerami.
Mógłby co najwyżej poprosic selekcjonera Hondurasu, żeby ten Chaveza częściej brał do skladu, by go wypromowac i opchnąć.
Ale zwalniać go? Zdjąc towar z wystawy?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując