http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...na-prace/46ywy
Cytat:
|
- Chavez gra więcej w reprezentacji niż w klubie i jest to dla klubu mordęga - mówił Smuda. - Takie są przepisy i my mu tego nie zabronimy, tym bardziej, że chłopak chce grać. Nie mamy już treningów fizycznych i ciężko go sprawdzić, ale robi dobre wrażenie na boisku. Ciągle trenuje i nie dostrzegam żadnych zaległości - dodał trener, by po chwili przypomnieć sobie, że piłkarz do Wrocławia i tak nie pojedzie. - Bo nie ma pozwolenia na pracę - przyznał Smuda.
|
Ktoś może potwierdzić ? Bo na oficjalnej tego zdania nie ma.
Jeżeli tak to o co kruszymy kopie ?