|
Po dobrej grze z Belgami Sląsk z pewnością złapał wiatr w żagle i może być nie mały problem z wywieziem z Wrocławia choćby remisu. Jeżeli będą walczyć i przegrają, to nie będę miał do nich pretensji, bo w obecnej sytuacji walczymy o pierwszą 8, aby później nie martwić się o spadek.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|