Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.08.2013, 11:08
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą co za patologia z tym oszczędzaniem i zmęczeniem. Pierwsze mecze sezonu i polscy trenerzy już muszą kombinować, podczas gdy Ronaldy i Messie grają co 3 dni przez 10 miesięcy i się wściekają gdy tylko przez chwilę nie ma ich na murawie. Ja rozumiem że ciężko nauczyć naszych grać jak w lidze angielskiej czy hiszpańskiej, ale chociaż motoryki powinniśmy oczekiwać! Tym bardziej że i tak nasi pucharowicze nie mają takiej intensywności gry jak Borussie i Reale.
Wczoraj w pomeczowym wywiadzie sympatyczny skądinąd czeski szkoleniowiec powiedział że z Wisłą będzie rotował, no do ch.ja pana... wg mnie to tylko kolejny przykład jak daleko naszym do europy.
Święta racja dlatego bardzo podoba mi się nasza reforma grajki muszą więcej meczy zagrać.

@sayek89 mi strach o wyniki nie przeszkadza w biblii było tylko 7 lat bogatych u nas 15 Chce tylko nie musieć drżeć o zaangażowanie naszych kopaczy pierwsze 2 meczy pozwalają patrzeć optymistycznie na ten aspekt)
Odpowiedz cytując