Rob_Zombie napisał(a):

Swoją drogą co za patologia z tym oszczędzaniem i zmęczeniem. Pierwsze mecze sezonu i polscy trenerzy już muszą kombinować, podczas gdy Ronaldy i Messie grają co 3 dni przez 10 miesięcy i się wściekają gdy tylko przez chwilę nie ma ich na murawie. Ja rozumiem że ciężko nauczyć naszych grać jak w lidze angielskiej czy hiszpańskiej, ale chociaż motoryki powinniśmy oczekiwać! Tym bardziej że i tak nasi pucharowicze nie mają takiej intensywności gry jak Borussie i Reale.
Wczoraj w pomeczowym wywiadzie sympatyczny skądinąd czeski szkoleniowiec powiedział że z Wisłą będzie rotował, no do ch.ja pana... wg mnie to tylko kolejny przykład jak daleko naszym do europy.
|
Święta racja dlatego bardzo podoba mi się nasza reforma grajki muszą więcej meczy zagrać.
@sayek89 mi strach o wyniki nie przeszkadza w biblii było tylko 7 lat bogatych u nas 15

Chce tylko nie musieć drżeć o zaangażowanie naszych kopaczy pierwsze 2 meczy pozwalają patrzeć optymistycznie na ten aspekt)