Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
15460
02.08.2013, 10:59
Ja myślałem o Bilińskim 3 miesiące temu, no ale teraz to nie dość że za drogi to jeszcze nawet sportowo nie jest to uzasadnione, żeby mógł tutaj przejść... Do czego to doszło :/
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer