Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6983
Stary 02.08.2013, 10:40
Jeszcze jedno, oceniając szanse Śląska niestety trzeba wziąć pod uwagę powroty do składu dwóch najlepszych piłkarzy zespołu z Belgii, tzn. świetnego skrzydłowego Lestienne, który w poprzednim sezonie w 38 spotkaniach strzelił 17 goli i zaliczył 13 asyst (!) i wręcz mózgu dla gry Bruggii, czyli wychowanka Barcelony Victora Vazquez'a, który w poprzednim sezonie asystował 12 razy. Prawdopodobnie wróci też solidny stoper Larsen, nie mam natomiast wiedzy na temat Odjidja-Ofoe (5 goli i 5 asyst w poprzednim sezonie), partnera Vazquez'a ze środka pola, który wedle wyceny transfermarkt uznawany jest za drugiego najlepszego piłkarza tej drużyny, za Lestienne.

W dodatku Śląskowi braknie świetnie grającego w tym meczu Stevanovicia, trudno mi sobie wyobrazić, że Hołota zagra choć w połowie dobrze jak Słoweniec wczoraj. Ale tak czy siak Śląskowi należy się szacunek za to, co pokazali wczoraj, można żałować, że nie udało się dorzucić drugiej bramki, bo wtedy szanse na awans byłyby dużo większe.

marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Losowanie IV rudny jest dzisiaj czy za tydzień?
Chyba za tydzień, bo przed IV rundą nie ma przejmowania rozstawień.
Odpowiedz cytując