Sebak napisał(a):

Mateusz Zając, najlepszy bramkarz młodziezowych Mistrzostw Polski, które Wisła wygrała był na testach w Fulham. Nie zakontraktowali go z powodu... słabej gry nogami. Opowiada tez o szkoleniu w Wiśle i dobrych strzałach... Burligi. Ciekawy wywiad.
wis.la/hm8z7
|
Podoba mi się podejście tego człowieka do życia, pracy, siebie samego itp... Więcej takich piłkarzy w Wiśle i za chwilę nie trzeba będzie ściągać szrotu zza granicy, bo wychowankowie będą walczyli co roku o MP i puchary...