Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65329
Stary 02.08.2013, 09:47
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Fryc śmierdzi raczej odejściem Stolarskiego. Jeśli nie za rundę, to za dwie.
Raczej profesjonalizmem w działaniu klubu wiedzą, że długo mogą Stolarskiego nie utrzymać więc zawczasu sprowadzają młodego zawodnika, z ciekawym CV.
Odpowiedz cytując