Oldpara napisał(a):

Po tym co pokazał Ślask trudno się spodziewać ugrania choćby punktu.
Z drugiej strony będą zmeczeni, a w perspektywnie mają rewanż na który trzeba oszczędzać kluczowych graczy - przypomnie, że na Jagę Levy nie wystawił ani Mili, ani Paxiao w pierwszym składzie.
Gdybyśmy byli jakimś Podbeskidziem, to można by liczyć jeszcze na zlekceważenie przeciwnika i popucharowe rozprężenie, ale jestemy Wisłą na którą każdy się spina dla zasady, więc pewnie na "chodzonego" ze strony Śląska nie ma co liczyć.
Punkcik będzie sukcesem, ale trzeba sie liczyć z ewentualną porażką.
|
Z jeden strony świetny mecz Śląska i szanse na awans = granie na zmęczeniu lub rezerwami, z drugiej strony Śląsk piłkarsko jest lata świetlne przed nami aktualnie.
Trzeba będzie postawić im twarde warunki i gryźć trawę + gra z kontry. Remis będzie dobrym wynikiem.