Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 02.08.2013, 09:44
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Po tym co pokazał Ślask trudno się spodziewać ugrania choćby punktu.

Z drugiej strony będą zmeczeni, a w perspektywnie mają rewanż na który trzeba oszczędzać kluczowych graczy - przypomnie, że na Jagę Levy nie wystawił ani Mili, ani Paxiao w pierwszym składzie.

Gdybyśmy byli jakimś Podbeskidziem, to można by liczyć jeszcze na zlekceważenie przeciwnika i popucharowe rozprężenie, ale jestemy Wisłą na którą każdy się spina dla zasady, więc pewnie na "chodzonego" ze strony Śląska nie ma co liczyć.

Punkcik będzie sukcesem, ale trzeba sie liczyć z ewentualną porażką.
Z jeden strony świetny mecz Śląska i szanse na awans = granie na zmęczeniu lub rezerwami, z drugiej strony Śląsk piłkarsko jest lata świetlne przed nami aktualnie.

Trzeba będzie postawić im twarde warunki i gryźć trawę + gra z kontry. Remis będzie dobrym wynikiem.
Odpowiedz cytując