Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 02.08.2013, 08:42
Po tym co pokazał Ślask trudno się spodziewać ugrania choćby punktu.

Z drugiej strony będą zmeczeni, a w perspektywnie mają rewanż na który trzeba oszczędzać kluczowych graczy - przypomnie, że na Jagę Levy nie wystawił ani Mili, ani Paxiao w pierwszym składzie.

Gdybyśmy byli jakimś Podbeskidziem, to można by liczyć jeszcze na zlekceważenie przeciwnika i popucharowe rozprężenie, ale jestemy Wisłą na którą każdy się spina dla zasady, więc pewnie na "chodzonego" ze strony Śląska nie ma co liczyć.

Punkcik będzie sukcesem, ale trzeba sie liczyć z ewentualną porażką.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując