Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#496
Stary 01.08.2013, 23:40
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Napisalem maila do nich, że pierwszy raz mnie złapali, że karta do wczoraj i zapomniałem przedłużyć bo sesja. Do tego student więc kasy brak (jak się uda anulowac kare to kasa pójdzie na jakis wyjazd), i że dzisiaj już kupiłem nową. Jak się nie uda przez neta, to pójde na miejsce i tam będe kombinował.
?
Napisałem dokładnie to co wyżej i mi gość napisał, że prawidłowo nałozono kare, ale z racji tego że to bylo pierwszy raz to mi anulują karę, tylko muszę pokazać że faktycznie kupiłem nową karte.
Odpowiedz cytując