LanceTS napisał(a):

Napisalem maila do nich, że pierwszy raz mnie złapali, że karta do wczoraj i zapomniałem przedłużyć bo sesja. Do tego student więc kasy brak (jak się uda anulowac kare to kasa pójdzie na jakis wyjazd), i że dzisiaj już kupiłem nową. Jak się nie uda przez neta, to pójde na miejsce i tam będe kombinował.
?
|
Napisałem dokładnie to co wyżej i mi gość napisał, że prawidłowo nałozono kare, ale z racji tego że to bylo pierwszy raz to mi anulują karę, tylko muszę pokazać że faktycznie kupiłem nową karte.