Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 01.08.2013, 22:37
Nie widzę na razie zbyt wielu podstaw do optymizmu.
Nie gramy nic takiego, co pozwalałoby na spodziewanie się sukcesu we Wrocławiu.

Smuda pierwszy mecz zremisował, drugi wygrał.
Wygrana z Koroną była bardzo fartowna. Równie dobrze moglismy dostać kilka bramek w plecy.
Po remisie i zwycięstwie pora na porażkę
Ewentualny, przyzwoity wynik (nikła porazka po ambitnej grze, remis) byłby sukcesem.

Oczywiście licze na zwycięstwo i chcę zwycięstwa ... jak wariat.
Jednak lepiej nie nadmuchujmy balonika.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując