Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.08.2013, 22:30
Jeżeli gramy na podmeczonego przeciwnika to własnie powinniśmy wykorzystać atut Małeckiego i Sarkiego.A co do meczu to jestem pełen obaw ale liczę na jakieś szczęśliwe 1-0 i ze Brozio pokaże się z dobrej strony.
Odpowiedz cytując