Temat
:
[3 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 4 sierpnia, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
Od: 03.2012
Offline
#
20
01.08.2013, 22:30
Jeżeli gramy na podmeczonego przeciwnika to własnie powinniśmy wykorzystać atut Małeckiego i Sarkiego.A co do meczu to jestem pełen obaw ale liczę na jakieś szczęśliwe 1-0 i ze Brozio pokaże się z dobrej strony.
Arsenal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arsenal
Znajdź inne posty napisane przez Arsenal