mitmichael napisał(a):

|
Smaczna ta Brugia trzeba powiedziec. Szkoda, ze nie strzelili drugiego gola bo by mieli łatwiej a tak zostaje 90 minut w ktorych wszystko sie moze zdarzyc. Slask w niedziele bedzie niezle wymeczony (jest dla Nas nadzieja) a za tydzien czeka ich kolejny masakryczny mecz - ciekawe czy beda jakies zmiany czy nie.
|
Zmiany będą, dla Levego priorytetem jest gra w pucharach na obecną chwilę. Zwłaszcza po takim wyniku pierwszego meczu. Ja nie zdziwię się, jak przegramy z Wisłą.
Co do Lecha, jestem zdziwiony. Niby potencjał, a między nimi, a Litwinami nie było widać żadnej różnicy.