Wyświetl pojedynczy post
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6972
Stary 01.08.2013, 22:23
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Smaczna ta Brugia trzeba powiedziec. Szkoda, ze nie strzelili drugiego gola bo by mieli łatwiej a tak zostaje 90 minut w ktorych wszystko sie moze zdarzyc. Slask w niedziele bedzie niezle wymeczony (jest dla Nas nadzieja) a za tydzien czeka ich kolejny masakryczny mecz - ciekawe czy beda jakies zmiany czy nie.
Zmiany będą, dla Levego priorytetem jest gra w pucharach na obecną chwilę. Zwłaszcza po takim wyniku pierwszego meczu. Ja nie zdziwię się, jak przegramy z Wisłą.

Co do Lecha, jestem zdziwiony. Niby potencjał, a między nimi, a Litwinami nie było widać żadnej różnicy.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując