1q2 napisał(a):

|
Znacie jakiegoś solidnego lekarza od kolan(artroskopia/rekonstrukcja rewizyjna )?
|
http://www.jaroslawfelus.pl/index.html
Mi swego czasu robił lewe kolano(artroskopia-zwichnięcie). Podobno jeden z lepszych (jak nie najlepszy) w Krakowie.