ArturBarlinek napisał(a):

Panowie! Panowie!
Śląsk jest dziś bardzo zmęczony i maja duży dylemat przed meczem z nami!
W czwartek czeka ich rewanż i bardzo realne szanse na awans dalej!
Czy to oznacza ze wejdą zmęczeni?
Może rezerwowy skład?
|
Tak jak ktoś Ci już odpisał na szałcie po tekście "życzę Śląskowi porażki"-wypierdalaj do Barlinka czy innego wygwizdowia. Nagle o Śląsku sobie przypomniałeś ?
Żeby nie było offtopu.
Na pewno zmiany będą,zagrają pewnie Patejuk,Socha,Gevish,może Hołota .
Ja jakoś im bliżej meczu tym bardziej pozytywnie do wyniku podchodzę i liczę,że fartem uda się te 3 punkty wywieźć...