Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 01.08.2013, 22:09
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Panowie! Panowie!
Śląsk jest dziś bardzo zmęczony i maja duży dylemat przed meczem z nami!

W czwartek czeka ich rewanż i bardzo realne szanse na awans dalej!

Czy to oznacza ze wejdą zmęczeni?

Może rezerwowy skład?
Tak jak ktoś Ci już odpisał na szałcie po tekście "życzę Śląskowi porażki"-wypierdalaj do Barlinka czy innego wygwizdowia. Nagle o Śląsku sobie przypomniałeś ?

Żeby nie było offtopu.


Na pewno zmiany będą,zagrają pewnie Patejuk,Socha,Gevish,może Hołota .
Ja jakoś im bliżej meczu tym bardziej pozytywnie do wyniku podchodzę i liczę,że fartem uda się te 3 punkty wywieźć...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 01.08.2013 o godz. 22:15.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując