Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6967
Stary 01.08.2013, 21:46
Smaczna ta Brugia trzeba powiedziec. Szkoda, ze nie strzelili drugiego gola bo by mieli łatwiej a tak zostaje 90 minut w ktorych wszystko sie moze zdarzyc. Slask w niedziele bedzie niezle wymeczony (jest dla Nas nadzieja) a za tydzien czeka ich kolejny masakryczny mecz - ciekawe czy beda jakies zmiany czy nie.
Odpowiedz cytując