Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 01.08.2013, 20:20
Burliga na obronie ? Na miejscu Staszka Levego wystawiłbym na niego Sobote i grał na niego non stop (tj. na Burego)

Jedyne czego sie obawiam to ...Smudy. Bo co mozna powiedziec o ustwieniu z 5 środkowymi pomocnikami? Tak może robić drużynka które narzuca od 1 minuty swój styl gry, zagęszcza totalnie środek co powoduje odcięcie kreatora gry WKSu Sebastiana Mili który nie moze uruchamiać szybkich skrzydłowych. Plan spoko.
Tyle ze na etapie na którym jesteśmy swój styl to możemy narzucić conajwyżej w BASE albo COCO, a nie na boisku Śląska. Franek taktykiem nigdy nie był, zresztą na treningach nie ma trenowanych schematów zadnych tylko jebanie dziada do upadłego (wiem ze tak było do wtorku napewno). W sumie ok, najpierw trzeba tumanów nauczyć podstaw a dopiero potem wdrażać schematy i inne taktyczne posunięcia...których Smuda niestety nie zna. Nie wiem jak on chce zabiegać rywala grając bez skrzydłowych.
No chyba że plan jest taki ze 60 minut gramy w stylu Arki Gdynia, czyli nie piłka nozna a utrudnianie gry.I potem na koniec wchodzi świeży Szarki i Mały i roznoszą WKS. fajnie by było, lecz boje się ze od 5 minut Sląsk na Nas siądzie, a My będziemy modlili się o przerwe.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując