wiślak 86 napisał(a):

Czy ktoś może polecić jakiś niedrogi nocleg w Sielpi (koło Kielc)? prawdopodobnie tylko na jedną dobę (max2) dla dwóch osób w pokoju 2osobowym? termin to 15sierpnia. powiedzmy do 60zł za parę. opłaca się jechać w ciemno czy lepiej zarezerwować wcześniej żeby nie zostać na lodzie.
i drugie pytanie jak cenowo wychodzi wypad na Słowację na ciepłe źródła np. weekendowy? do jakiej miejscowości najlepiej? za ile można znaleźć nocleg i ile kosztują bilety wstępu?
|
ze słowacja to ci powiem ale jesli chodzi o tatralandię.ja z zona i dwójka dzieci 71 euro plus 50zł wineta plus 160 km w jedna stronę do przejechania.a jesli chcesz koniecznie ciepłe źródła to podobno bardzo fajnie jest w bukowinie tatrzanskiej.bliżej,bez winiety.