Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15459
Stary 01.08.2013, 19:27
Oglądając dzisiaj mecz Lecha z Żalgrisem Wilno (Tak to się pisze?) można by ściągnąć Kuklysa z Litwy. Koleś dominował w środku pola. A mecz? kolejna kompromitacja polskiej drużyny. Litwini byli po prostu lepsi...
Odpowiedz cytując