|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
|
#10

01.08.2013, 18:58
|
Darmowe bilety na spotkanie Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok:
SKWK napisał(a):
Wszystkich chłopców, którzy w tym roku skończą szesnaście lat (rocznik 1997 i młodsi), a chcą pójść na piątkowy mecz Wisły zachęcamy do zapisania się na darmowe bilety w Sklepie Reymonta 22.
Zapisywać możecie się od dziś do czwartku (08.08.13) do godziny 18:00. Jedynym warunkiem rezerwacji biletu jest zostawienie w Sklepie Reymonta 22 swojej ważnej Karty Kibica. Odbierzecie ją razem z biletem w piątek.
Zapraszamy!
|
Sektor szkolny na meczu z Jagiellonią Białystok:
SKWK napisał(a):
Już teraz serdecznie zapraszamy na mecz, w którym dnia 9 sierpnia o godzinie 20:30 Wisła zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Zachęcamy do współpracy w okresie wakacyjnym półkolonie, świetlice oraz inne zorganizowane, niekoniecznie sformalizowane grupy.
Jak pojawić się przy Reymonta? Jest to naprawdę bardzo proste!
Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania wejściówek.
- najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Jagiellonią Białystok. Będzie on rozegrany w piątek 9 sierpnia o godzinie 20:30
- zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla danej osoby biletu
- nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także nazwy danej grupy mija w poniedziałek 5 sierpnia o godzinie 12
- maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona
- na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby
- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego
- wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: [email protected]
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków i Wisła Kraków SA
|
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|
|