Maciuś napisał(a):

|
Ależ ten Amikorz jest cienki...
|
Myślałem że jak liga szybciej wystartuje i będzie już kilka meczów "o stawkę" za nami to polskie zespoły pokażą fajną grę, a... jest jak zwykle. Wszystkie nasze drużyny eksportowę grają fatalnie. Zęby bolą od patrzenia.