Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6954
Stary 01.08.2013, 18:49
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Ależ ten Amikorz jest cienki...
Myślałem że jak liga szybciej wystartuje i będzie już kilka meczów "o stawkę" za nami to polskie zespoły pokażą fajną grę, a... jest jak zwykle. Wszystkie nasze drużyny eksportowę grają fatalnie. Zęby bolą od patrzenia.

Odpowiedz cytując