Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michalo28
Member
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn
Offline
#
65318
01.08.2013, 18:03
Jedna udana runda w średniaku polskiej ligi i już transfer za granicę, co to się porobiło...
michalo28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michalo28
Znajdź inne posty napisane przez michalo28