sevenheaven napisał(a):

już pomijając Sarkiego i Małeckiego, to jak można do 1 składu dać Burligę ? ten paralityk zepsuł każdą akcje kiedy miał piłkę przy nodze i tylko dzięki opatrzności Boga i głupocie Golańskiego mieliśmy jedenastke, za samą tą akcje, powiniene wylądować na trybunach, a ten wskakuje do 1 składu.. jak polska piłka może iść w górę ?
jesli prawda, że Wilk odchodzi, skoro złożył papiery, a Bednarz to potwierdził, to wolałbym wysyawiic byle jakiego juniora na tą pozycję..
|
1906% racji gra Burligi woła o pomstę do nieba!