Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.08.2013, 16:20
już pomijając Sarkiego i Małeckiego, to jak można do 1 składu dać Burligę ? ten paralityk zepsuł każdą akcje kiedy miał piłkę przy nodze i tylko dzięki opatrzności Boga i głupocie Golańskiego mieliśmy jedenastke, za samą tą akcje, powiniene wylądować na trybunach, a ten wskakuje do 1 składu.. jak polska piłka może iść w górę ?

jesli prawda, że Wilk odchodzi, skoro złożył papiery, a Bednarz to potwierdził, to wolałbym wysyawiic byle jakiego juniora na tą pozycję..
Odpowiedz cytując