Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 01.08.2013, 16:02
Sądząc po zdjęciach z porannego treningu to 1skład był taki: Miśkiewicz- Burliga,Głowa,Jova, Bunoza- Wilk, Stjepa,Chrapek,Boguski,Garguła-Brożek
Odpowiedz cytując