Temat
:
[3 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 4 sierpnia, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
Od: 05.2009
Offline
#
9
01.08.2013, 16:02
Sądząc po zdjęciach z porannego treningu to 1skład był taki: Miśkiewicz- Burliga,Głowa,Jova, Bunoza- Wilk, Stjepa,Chrapek,Boguski,Garguła-Brożek
iwan149
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iwan149
Znajdź inne posty napisane przez iwan149