|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline
|
#7

01.08.2013, 15:06
|
mitmichael napisał(a): 
Nie wiem co tam Smuda kombinuje ale odpoczynek co niektorym z takiego czy innego powodu sie nalezy. Poza tym Mały i Sarki z Korona praktycznie nie istnieli (ten drugi miał przebłyski z najwazniejsza sytuacja z meczu włacznie) wiec nie dziwne, ze trener probuje innego ustawienia. Ja tam przed meczem ze Slaskiem jestem dobrej mysli. Z meczu na mecz Nasz zespoł spokojnie powinien prezentowac sie znacznie lepiej. W tym co podał ZWE mozna zauwazyc, ze w ostatnich sezonach gdy gralismy we Wrocku raz wygrywał Slask a raz My - wychodzi wiec na to, ze w niedziele 3 punkty powedruja do Krakowa
|
EEEE tam. Czas na remis 
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."
|
|