Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.08.2013, 14:31
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
O co chodzi z infromacjami z shoutbox'a, że w meczu nie zagra Małecki, Sarki i Stolarski a potwierdzić to miał podobno Smuda?
Nie wiem co tam Smuda kombinuje ale odpoczynek co niektorym z takiego czy innego powodu sie nalezy. Poza tym Mały i Sarki z Korona praktycznie nie istnieli (ten drugi miał przebłyski z najwazniejsza sytuacja z meczu włacznie) wiec nie dziwne, ze trener probuje innego ustawienia. Ja tam przed meczem ze Slaskiem jestem dobrej mysli. Z meczu na mecz Nasz zespoł spokojnie powinien prezentowac sie znacznie lepiej. W tym co podał ZWE mozna zauwazyc, ze w ostatnich sezonach gdy gralismy we Wrocku raz wygrywał Slask a raz My - wychodzi wiec na to, ze w niedziele 3 punkty powedruja do Krakowa
Odpowiedz cytując