Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.08.2013, 14:24
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
O co chodzi z infromacjami z shoutbox'a, że w meczu nie zagra Małecki, Sarki i Stolarski a potwierdzić to miał podobno Smuda?
Podobno tak grają na terningach, Mały i Sarki za kare a Stolarski ma odpocząć.
Odpowiedz cytując