Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65312
Stary 01.08.2013, 14:21
Skonczcie z tym durnym gadaniem o odejsciu Stolarskiego
https://www.facebook.com/WislaKrakow?fref=ts

Najnowsza informacja wypowiedz Stolarskiego o rzekomym wyjezdzie do Włoch - "„Włochy? Nigdzie się nie wybieram!”
Odpowiedz cytując