|
Czeka nas trudny mecz ,ale nie bez szans na korzystny wynik.
Jeśli poprawimy grę w obronie a Garguła utrzyma dyspozycję fizyczną z Kielc ,to może być dobrze.
Mam nadzieję na lepszą grę Sarkiego , no i udany powrót Pawła.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|