Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
Od: 04.2013
Offline
#
65310
01.08.2013, 13:22
Informacja o transferze bardzo dobra. Wreszcie coś się dzieje dobrego. Teraz potrzeba by jeszcze ze dwóch podobnych transferów do ofensywy i możemy faktycznie mierzyć w górną połowę tabeli.
Vasil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vasil
Znajdź inne posty napisane przez Vasil