szprotson napisał(a):

dochodzą mnie słuchy juz od jaiegoś czasu ze Patryk Fryc jest jedną nogą w Wiśle.
oby ....a chodziło o Płock.
|
Skąd ten pesyzmizm?
Przekopałem internet i wychodzi na to, że Fryc na lewej obronie i prawej pomocy zagrał łącznie może ze 4 mecze, a tak to był głównie wystawiany na prawej obronie.