Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65300
Stary 01.08.2013, 12:38
duch1989 napisał(a):Wyświetl post
Nasunęła mi się jeszcze jedna wątpliwość.

Gdzieś pisali że firmowym zagraniem Fryca są długie wyrzuty z autu (atut na miarę Wisły Kraków btw). Czy aby na pewno? Nie oglądam często I ligi, a Fryca to już w ogóle nie kojarzę, ale ostatnio oglądałem Flotę i jeśli chodzi o długie wyrzuty to niejaki Jasiński jest w tym niesamowity. Zaryzykuję że nie ma w Polsce drugiego piłkarza który tak daleko rzuca.

Pytanie czy nie pomylili go z Jasińskim?
Jasinski z jednej strony a Fryc z drugiej. Flota z tego nawet sporo bramek zdobywala. Kilka meczow ogladalem ale ciezko mi powiedziec czy bedzie gosc na pierwszy sklad.Z drugiej strony Iwan go bardzo w tych transmisjach chwalil a on widzial wiekszosc meczow bo jak wiadomo ekspert OS.......
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując