|
Nasunęła mi się jeszcze jedna wątpliwość.
Gdzieś pisali że firmowym zagraniem Fryca są długie wyrzuty z autu (atut na miarę Wisły Kraków btw). Czy aby na pewno? Nie oglądam często I ligi, a Fryca to już w ogóle nie kojarzę, ale ostatnio oglądałem Flotę i jeśli chodzi o długie wyrzuty to niejaki Jasiński jest w tym niesamowity. Zaryzykuję że nie ma w Polsce drugiego piłkarza który tak daleko rzuca.
Pytanie czy nie pomylili go z Jasińskim?
|