saklak1906 napisał(a):

|
Jak Kucharski jest menago to odejscie jest pewne.Czy przypadkiem o to nie chodzilo Cupialowi jak pytano Go o zainwestowanie w szkolke pilkarska.
|
Asie menadżerem Pawła jest na szczęście dla nas jego ojciec. Kucharski w temacie Stolarskiego ma chuja do powiedzenia.