Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65291
Stary 01.08.2013, 12:11
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak Kucharski jest menago to odejscie jest pewne.Czy przypadkiem o to nie chodzilo Cupialowi jak pytano Go o zainwestowanie w szkolke pilkarska.

Asie menadżerem Pawła jest na szczęście dla nas jego ojciec. Kucharski w temacie Stolarskiego ma chuja do powiedzenia.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując