Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65286
Stary 01.08.2013, 12:02
Miła niespodzianka z tym Frycem,o dziwo nikt wcześniej się nie wygadał
Jakby nie patrzeć chłopak w tak młodym wieku filar obrony floty,ofensywnie nastawiony,do tego świetnie rzucający auty.
Co do Stolarskiego to na szczęście chłopak ma ojca z łbem na karku i wdg mnie na 99% zostanie u nas.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując