Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Matteusz
Junior Member
Od: 06.2013
Skąd: Wieliczka
Offline
#
65285
01.08.2013, 12:01
Skoro we Flocie żałują, że Fryc odchodzi, to chyba znaczy, że coś tam znaczył, a dodatkowo ma 20 lat, więc przyszłościowy zawodnik
Powodzenia!
jak długo na Wawelu...
Matteusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matteusz
Znajdź inne posty napisane przez Matteusz