|
Do 18 to Bednarz nie ma nic do gadania może najwyżej ładnie poprosić Stolarskiego, żeby został. Jeśli Stolar nie będzie chciał to nikt go tu nie zatrzyma.
Jesli ktoś czytał wywiad ze Stolarskim to on jasno powiedział że jego interesuje gra w Wiśle Kraków i że nigdzie się nie wybiera, więc SAM na pewno nie odejdze no chyba że mu pomogą w tym władze naszego klubu...
|