Valandil napisał(a):

Ja też, jednak nie uważam by był tutaj sprowadzony jako zmiennik dla Stolara który miałby odejść.
Stolarski jest młodszy, bardziej perspektywiczny, taki drugi Piszczu się robi nam.
|
Sie robi ale wg.C.Kucharskiego nie nam a jakims wlochom.
Jak chlopaczyna dostanie konkretna propozycje ze slonecznej italii to zadna sila(nawet ojciec Wislak)go w Krakowie nie zatrzyma.I trudno miec o to do niego pretensje.Niby pare lat temu odrzucil propozycje PSV ale wkrotce bedzie pelnoletni a to zmienia odrobine postac rzeczy.Troche szkoda bo gosc ma wszelkie predyspozycje zeby zrobic prawdziwa kariere w pilce,niestety chyba nie w Wisle.
Po Buksie kolejny mlody,zdolny,ktory nam odfrunie.I dziwicie sie Cupiemu,ze ni chce w mlodych inwestowac.