Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65280
Stary 01.08.2013, 11:42
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Ja też, jednak nie uważam by był tutaj sprowadzony jako zmiennik dla Stolara który miałby odejść.

Stolarski jest młodszy, bardziej perspektywiczny, taki drugi Piszczu się robi nam.
Sie robi ale wg.C.Kucharskiego nie nam a jakims wlochom.
Jak chlopaczyna dostanie konkretna propozycje ze slonecznej italii to zadna sila(nawet ojciec Wislak)go w Krakowie nie zatrzyma.I trudno miec o to do niego pretensje.Niby pare lat temu odrzucil propozycje PSV ale wkrotce bedzie pelnoletni a to zmienia odrobine postac rzeczy.Troche szkoda bo gosc ma wszelkie predyspozycje zeby zrobic prawdziwa kariere w pilce,niestety chyba nie w Wisle.
Po Buksie kolejny mlody,zdolny,ktory nam odfrunie.I dziwicie sie Cupiemu,ze ni chce w mlodych inwestowac.
Odpowiedz cytując