marcin19876 napisał(a):

|
Jak Bednarz pozwoli odejść Stolarskiemu to będzie bardzo niezrozumiałą decyzja! Stolarski, Nalepa, Uryga i ten Fryc to może być nasza linia defensywna na LATA!!
|
Do 18 to Bednarz nie ma nic do gadania może najwyżej ładnie poprosić Stolarskiego, żeby został. Jeśli Stolar nie będzie chciał to nikt go tu nie zatrzyma.