Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65276
Stary 01.08.2013, 11:28
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Jak Bednarz pozwoli odejść Stolarskiemu to będzie bardzo niezrozumiałą decyzja! Stolarski, Nalepa, Uryga i ten Fryc to może być nasza linia defensywna na LATA!!
Do 18 to Bednarz nie ma nic do gadania może najwyżej ładnie poprosić Stolarskiego, żeby został. Jeśli Stolar nie będzie chciał to nikt go tu nie zatrzyma.
Odpowiedz cytując